Aria Momusa z Kantaty nr 201: Zwada między Febusem a Panem

Aria Momusa z Kantaty nr 201: Zwada między Febusem a Panem Bach, Johann Sebastian (muzyka)
Picander (słowa)
Hoffman, Jan (opracowanie)
Hoffman, Stanisława (opracowanie)
Chrzanowski, Tadeusz (tłumaczenie)
Olszak, Eugeniusz (projekt okładki)
Kozarynowa, Zofia (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Bach Jan Sebastian Uzupełnienie: muzyka Johann Sebastian Bach; do druku przygotowali Stanisława i Jan Hoffmanowie; słowa Picander; przekład z niemieckiego Tadeusz Chrzanowski Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Pieśni, Które Lubimy, 50

1959

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

kwiecień 1959

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 3165

Postać zapisu:

partytura

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1959 : 498

Druk muzyczny obejmujący 8 stron o wymiarach 30 na 21 cm. Oddany do druku 25 lutego 1959 r. Zawiera tekst utworu w języku polskim i niemieckim. Incipit utworu: To on, to on, o, spójrz, to sprawił wiatr. Na ostatniej stronie zamieszczono biogram, zdjęcie kompozytora oraz komentarz dotyczący pieśni.