Chryzantemy: romans cygański

Zgłoszenie do artykułu: Chryzantemy: romans cygański

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Chryzantemy: romans cygański Bajkowska, Zofia (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Bajkowska Zofia Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Seria:

Cygańskie Pieśni: wybór ulubionych pieśni cygańskich do śpiewu na jeden głos z towarzyszeniem fortepianu, 1

Data wydania:

1918 (około)

Miejsce wydania:

Kraków: Gustaw Gebethner i Spółka; Poznań: Marian Niemierkiewicz

Miejsce druku:

Warszawa: Drukarnia Wacław Piekarniak

Znak wydawniczy:

K. 587 P.

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1983 : 1669/6 (370)

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 4 strony o wymiarach 34 na 27 cm. Incipit utworu: Ty wiedzieć chcesz dlaczego ja umieram? Na stronie tytułowej zamieszczono spis pieśni cygańskich, które ukazały się w tej serii: 1–33.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.