Jeszcze raz śpiewam o was moje góry: piosenki Jarka Balona

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Jeszcze raz śpiewam o was moje góry: piosenki Jarka Balona Balon, Jarosław (opracowanie muzyczne, wstęp)
Hanuszkiewicz, Adam (opracowanie graficzne)
Krąg Białej Podkładki im. Aleksandra Kamińskiego (instyt. sprawcza) Oznaczenie autora wg wydawcy: Balon Jarek Obsada instrumentalna: głos wokalny

Data wydania:

1986

Miejsce wydania:

Kraków: Harcerska Oficyna Wydawnicza Krakowskiej Komendy Chorągwi ZHP

Miejsce druku:

Kraków: Żaczek

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 23778 II musicalia

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 75 stron. Wydano nakładem Harcerskiej Oficyny Wydawniczej Krakowskiej Komendy Chorągwi Związku Harcerstwa Polskiego. Zawiera piosenki harcerskie Jarka Balona. W publikacji zmieszczono dedykacje: Markowi i Jarkowi, którzy lubili te piosenki.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.