Marzenia moje płyną w dal

Zgłoszenie do artykułu: Marzenia moje płyną w dal

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Marzenia moje płyną w dal Ball, Ernest Ronald (muzyka)
Przesmycki, Stanisław (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Ball Ernest Ronald, Przesmycki Stanisław Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Seria:

Nuty Miniaturowe, 284

Data wydania:

1929 (około)

Miejsce wydania:

Warszawa: Ignacy Rzepecki

Miejsce druku:

Warszawa: Kooperatywa Pracowników Drukarskich

Znak wydawniczy:

284

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 31 : 3738

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 4 strony o wymiarach 21 na 15 cm. Wydany nakładem Ignacego Rzepeckiego. Na stronie tytułowej znajduje się zdjęcie Hanki Ordonówny. Na ostatniej stronie zamieszczono wykaz utworów na fortepian lub do śpiewu, które ukazały się w tanim wydaniu miniaturowym.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.