Automat miłości: slow-fox (blues)

Zgłoszenie do artykułu: Automat miłości: slow-fox (blues)

Automat miłości: slow-fox (blues) Białostocki, Zygmunt (muzyka)
Nel, Jerzy (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Białostocki Zygmunt, Nel Jerzy Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

1931 (copyright)

Warszawa: Leon Idzikowski

Warszawa: J. Konarzewski (litografia)

Postać zapisu:

partytura

Biblioteka Jagiellońska 2638 III musicalia

Druk muzyczny obejmujący 4 strony o wymiarach 34 na 26 cm. Wariant tytułu: Wszyscy mężczyźni są tacy sami. W publikacji zamieszczono komentarz: Wielki sukces Stanisławy Orskiej w rewii Słówko na P. w teatrze Ananas.