Trzy piosnki Rydla

Zgłoszenie do artykułu: Trzy piosnki Rydla

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Trzy piosnki Rydla Bielicka, Eugenia (muzyka)
Rydel, Lucjan (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Bielicka Eugeniusz, Rydel Lucjan Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Data wydania:

1920 (około)

Miejsce wydania:

Warszawa: Gebethner i Wolff; Kraków: Gustaw Gebethner i Spółka

Znak wydawniczy:

E 13 B

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 4549 III musicalia

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 4 strony. Skład główny: Gebethner i Wolff. Na ostatniej stronie spis utworów na fortepian Eugenii Bielickiej. Publikacja zawiera następujące utwory:

  • Nr 1. Już się do snu kładzie,
  • Nr 2. Leci piosenka moja skrzydlata,
  • Nr 3. Na tej ławce tam pod ścianą.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.