W małym miasteczku: walc

Zgłoszenie do artykułu: W małym miasteczku: walc

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

W małym miasteczku: walc Bieżan, Włodzimierz (muzyka)
Machan, Wiesław (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Bieżan Włodzimerz Obsada instrumentalna: klarnet: I, II B; saksofon: I alt. Es (klarnet I B), II tenor. B (klarnet II B); trąbka B; gitara i kontrabas; skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny)

Tytuł:

Paryski walczyk Sart, Marek (muzyka)
Mazur, Krzysztof Antoni (instrumentacja)
Jurandot, Jerzy (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Sart Marek, Orlik Antoni, Jurandot Jerzy Obsada instrumentalna: klarnet: I, II B; saksofon: I alt. Es (klarnet I B), II tenor. B (klarnet II B); trąbka B; gitara i kontrabas; skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny)

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 290

Data wydania:

1963 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

maj 1963

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 5024

Postać zapisu:

głosy instrumentalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1963 : 206

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 10 luźnych w obwolucie o wymiarach 20 na 25 cm.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.