Pomoc dajcie mi rodacy

Zgłoszenie do artykułu: Pomoc dajcie mi rodacy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Pomoc dajcie mi rodacy Chojecki, Leon (wybór, opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Chojecki Leon Uzupełnienie: wybrał z najpiękniejszych melodii polskich i opracował Leon Chojecki Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Seria:

Pieśni Nasze, 8

Data wydania:

1916 (data cenzury)

Miejsce wydania:

Warszawa: Bronisław Rudzki

Miejsce druku:

Warszawa: J. F. Konarzewski i J. Mękarski (litografia)

Znak wydawniczy:

B. 326 R.

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 8271 III musicalia

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 4 strony o wymiarach 33 na 26 cm. Wydany nakładem Bronisława Rudzkiego. Data niemieckiej cenzury: 13 kwietnia 1916 r. Na ostatniej stronie zamieszczono spis numerów, które ukazały się w tej serii: 1–10.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.