Marzenie: preludium: op. 28 nr 7

Zgłoszenie do artykułu: Marzenie: preludium: op. 28 nr 7

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Marzenie: preludium: op. 28 nr 7 Tytuł oryginalny: Marzenie: preludjum: op. 28 no 7 Chopin, Fryderyk (muzyka)
Kotarbiński, Miłosz (słowa)
Skolimowski, Mieczysław (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Chopin Fryderyk Obsada instrumentalna: fortepian z podpisanym tekstem

Seria:

Biblioteczka Muzyczna, 178

Data wydania:

1925 (około)

Miejsce wydania:

Warszawa: Bronisław Rudzki

Miejsce druku:

Warszawa: Zakłady Graficzne B. Wierzbicki i Spółka

Znak wydawniczy:

B. 1178 R.

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1963 : 54

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 4 strony o wymiarach 21 na 15 cm. Wydany nakładem Bronisława Rudzkiego. Incipit utworu.: Czemu sercu smutno. Na stronie tytułowej widnieje zdjęcie Haliny Szmolcówny. Na ostatniej stronie zamieszczono spis utworów, które ukazały się w tej serii: 61–190.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.