Nie pokonasz miłości

Zgłoszenie do artykułu: Nie pokonasz miłości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Nie pokonasz miłości Ciechowski, Grzegorz (muzyka, słowa)
Leszczyńska-Zając, Dorota (opracowanie)
Głowacka, Wiesława (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Ciechowski Grzegorz Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Seria:

Muzyczny Kadr

Data wydania:

2001 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Miejsce druku:

Kraków: Pracownia Poligraficzna PWM

Znak wydawniczy:

PWM 10174

ISBN:

8322407556

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 2002 : 161/15 (4)

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 12 stron. Zawiera piosenkę promująca film „Wiedźmin” wykonywaną przez Roberta Gawlińskiego oraz spis utworów, które ukazały się w tej serii. Wariant tytułu: You won’t overcome love. Tekst utworu zamieszczony również na odrębnej stronie poza zapisem nutowym. Incipit utworu: Nie wołaj o pomoc – nie nadejdzie.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.