Album pieśni polskich. Z. 3

Zgłoszenie do artykułu: Album pieśni polskich. Z. 3

Album pieśni polskich Cink, Antoni (zebrał, układ)
Barcewicz, Stanisław (opracowanie muzyczne) Oznaczenie autora wg wydawcy: Cink Antoni, Barcewicz Stanisław Uzupełnienie: zebrał i ułożył na skrzypce lub wiolonczelę i fortepian Antoni Cink; przejrzał i opracował głos skrzypcowy Stanisław Barcewicz Obsada instrumentalna: skrzypce lub wiolonczela i fortepian

Część:

Z. 3

1915 (około)

Warszawa: Gebethner i Wolff

Warszawa: Jan Cotty (druk, litografia)

Znak wydawniczy:

G. 5474 W.

Postać zapisu:

partytura i głos

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1970 : 488

Druk muzyczny obejmujący 19 stron oraz 4 strony – głos (wiolonczela). Wydany nakładem Gebethnera i Wolffa.