50 ćwiczeń: op. 9: na głos wysoki z fortepianem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

50 ćwiczeń: op. 9: na głos wysoki z fortepianem Concone, Giuseppe (autor)
Romaniszyn, Bronisław (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Concone Giuseppe, Romaniszyn Bronisław Uzupełnienie: autor Giuseppe Concone; przejrzał Bronisław Romaniszyn Obsada instrumentalna: głos wysoki z fortepianem

Seria:

Pedagogiczna Biblioteka Wokalna, 4

Data wydania:

1956

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Wydanie:

2

Data druku:

marzec 1956

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 2051

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1956 : 200

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 96 stron o wymiarach 30 na 21 cm. Zawiera etiudy i ćwiczenia dotyczące muzyki włoskiej z XIX w. Tytuł odmienny: Pięćdziesiąt ćwiczeń: op. 9. Na stronie tytułowej widniej adnotacja: ćwiczenia na głos wysoki.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.