Nie dogonią mnie twe listy

Zgłoszenie do artykułu: Nie dogonią mnie twe listy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Nie dogonią mnie twe listy Cupak, Czesław (muzyka)
Wojciechowski, Władysław (słowa)
Rajewicz, Włodzimierz (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Cupak Czesław, Wojciechowski Władysław, Rajewicz Włodzimierz Obsada instrumentalna: fortepian (organy); instr. in C (gitara); instr. in B; instr. in Es

Tytuł:

W twoim stylu Miden, Jacek (muzyka)
Rajewicz, Włodzimierz (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Miden Jacek, Rajewicz Włodzimierz Obsada instrumentalna: fortepian (organy); instr. in C (gitara); instr. in B; instr. in Es

Seria:

Utwory Taneczne i Piosenki dla Zespołów Orkiestrowych, 17

Data wydania:

1979 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwo Muzyczne Agencji Autorskiej

Data druku:

1979

Miejsce druku:

Warszawa: Drukarnia COK

Postać zapisu:

głosy instrumentalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1979 : 844/6 (59)

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 6 kart w obwolucie. Wydany w ramach serii pod redakcją Iwony Jastrzębskiej. Okładkę projektował Waldemar Andrzejewski. Tekst utworu zamieszczony również poza zapisem nutowym. Incipit utworu: Dogasał dzień i mrok zapalał światło lamp.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.