To wszystko Ci dam

Zgłoszenie do artykułu: To wszystko Ci dam

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

To wszystko Ci dam Cupak, Czesław (muzyka)
Ścisłowski, Włodzimierz (słowa)
Żalski, Artur (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Cupak Czesław, Ścisłowski Włodzimierz Obsada instrumentalna: fortepian (organy); instr. in C (gitara); instr. in B; instr. in Es

Tytuł:

Ofiaruj mi tę noc Pucek, Zdzisław (muzyka)
Łosowski, Piotr (słowa)
Żalski, Artur (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Pucek Zdzisław, Łosowski Piotr Obsada instrumentalna: fortepian (organy); instr. in C (gitara); instr. in B; instr. in Es

Seria:

Utwory Taneczne i Piosenki dla Zespołów Orkiestrowych

Data wydania:

1986 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwo Muzyczne Agencji Autorskiej

Data druku:

1986

Miejsce druku:

Warszawa: Drukarnia Agencji Autorskiej

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 23575 II musicalia

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 20 stron. Wydany w ramach serii pod redakcją Iwony Jastrzębskiej. Okładkę projektował Waldemar Andrzejewski. Teksty utworu zamieszczone poza zapisem nutowym. Incipit utworu pierwszego: Srebro jezior, złoto łąk. Incipit utworu drugiego: Jeszcze nie wiem, kim jesteś.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.