Melodie swojskie. Zeszyt 2

Zgłoszenie do artykułu: Melodie swojskie. Zeszyt 2

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Melodie swojskie Tytuł oryginalny: Melodje swojskie Czerniawski, Tadeusz (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Czerniawski Tadeusz Obsada instrumentalna: cztery głosy mieszane

Część:

Zeszyt 2

Data wydania:

1921

Miejsce wydania:

Warszawa: Gebethner i Wolff

Znak wydawniczy:

G. 6315 W.

Postać zapisu:

głosy wokalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 15226 III musicalia

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 14 stron o wymiarach 26 na 18 cm. Wydany nakładem Gebethnera i Wolffa. Zawiera następujące utwory:

  • Czegoś oczka zapłakała,
  • Hej przeleciał ptaszek,
  • Weźże mnie, Jasiu, weźże mnie.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.