Bridge-boogie

Zgłoszenie do artykułu: Bridge-boogie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Bridge-boogie Damrosz, Ryszard (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: Damrosz Ryszard Obsada instrumentalna: saksofon: I alt. Es, II alt. Es, II ten. B; trąbka B; akordeon; fortepian; gitara; kontrabas; perkusja

Tytuł:

Czarownica: fokstrot Lutosławski, Witold (muzyka)
Czyż, Wacław (instrumentacja)
Urgacz, Tadeusz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Derwid, Czyż Wacław, Urgacz Tadeusz Obsada instrumentalna: saksofon: I alt. Es, II alt. Es, II ten. B; trąbka B; akordeon; skrzypce: I, II, III; gitara; kontrabas; perkusja

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 104

Data wydania:

1957 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

grudzień 1957

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Postać zapisu:

głosy instrumentalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1958 : 13

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 28 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 24 na 17 cm. Oddany do druku 3 grudnia 1957 r.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.