Marzenia o wiośnie: sielanka fantastyczna

Zgłoszenie do artykułu: Marzenia o wiośnie: sielanka fantastyczna

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Marzenia o wiośnie: sielanka fantastyczna Dembiński, Bolesław (muzyka)
Zaleski, Józef Bohdan (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Dembiński Bolesław, Zaleski Bohdan Obsada instrumentalna: chór żeński z towarzyszeniem fortepianu

Data wydania:

1925 (około)

Miejsce wydania:

Pozań: Wydawnictwo Muzyczne „Lira Polska”, Kazimierz Tomasz Barwicki

Postać zapisu:

partytura i głosy

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 16138 III musicalia

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 8 stron partytury oraz 8 głosów. Wariant tytułu: Rojenia wiośniane. Na ostatniej stronie zamieszczono adnotacje: Utwór ten wykonał po raz pierwszy złączony chór Kół Poznańskich 2/5 21. r. w sali uniwersyteckiej.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.