W pustym pokoju: tango

Zgłoszenie do artykułu: W pustym pokoju: tango

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

W pustym pokoju: tango Derwid (muzyka)
Międzyrzecki, Artur (słowa)
Radzik, Marian (instrumentacja)
Martin, Jerzy (redakcja)
Jaworska, Krystyna (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Derwid, Międzyrzecki Artur, Radzik Marian Obsada instrumentalna: klarnet: I, II B; skrzypce (głos dyrekcyjny); akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); gitara i kontrabas

Tytuł:

Wróbel oszczerca: walc Markiewicz, Adam (muzyka)
Werner, Stanisław (słowa)
Małecki, Henryk (instrumentacja)
Jaworska, Krystyna (redakcja)
Martin, Jerzy (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Markiewicz Adam, Werner Stanisław, Małecki Henryk Obsada instrumentalna: saksofon: alt. Es; ten. B; trąbka B; skrzypce (głos dyrekcyjny); akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); gitara i kontrabas

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 272

Data wydania:

1962 (data druku)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

październik 1962

Miejsce druku:

Warszawa: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 4779

Postać zapisu:

głosy instrumetalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1962 : 715

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 12 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 18 cm. Oddany do druku 26 czerwca 1962 r. Wydany w ramach serii pod redakcją Krystyny JaworskiejJerzego Martina. Wariant tytułu drugiego utworu: Wróbelek oszczerca.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.