Ah! To źle: śpiewka

Zgłoszenie do artykułu: Ah! To źle: śpiewka

Ah! To źle: śpiewka Dobrzyński, Ignacy Feliks (muzyka)
Minasowicz, Józef Dionizy (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Dobrzyński Ignacy Feliks, Minasowicz Józef Dionizy Uzupełnienie: muzyka Ignacego Dobrzyńskiego; wiersz Józefa Deonizjusza Minasowicza Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

1860 (około)

Warszawa: Rudolf Friedlein

J. V. Fleck (litografia)

Postać zapisu:

partytura

Biblioteka Jagiellońska 764 III musicalia

Biblioteka Jagiellońska 10105 III musicalia

Druk muzyczny składający się z 5 stron o wymiarach 34 na 27 cm. Nakładem Rudolfa Friedleina. Wersja elektroniczna publikacji dostępna w Cyfrowej Bibliotece Jagiellońskiej pod adresem: https://jbc.bj.uj.edu.pl/dlibra/publication/143465/edition/135336/content?ref=desc.