Sonet Williama Shakspeare’a

Zgłoszenie do artykułu: Sonet Williama Shakspeare’a

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Sonet Williama Shakspeare’a Tytuł oryginalny: Sonet W. Shakspeare’a Duniecki, Stanisław (muzyka)
Shakespeare, William (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Duniecki Stanisław Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Data wydania:

1866

Miejsce wydania:

Kraków

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [ze starego zasobu 48]

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 4 strony. Wydany jako dodatek do czasopisma „Kalina”, 1866 r., nr 3. Incipit utworu Jak może mojej muzie braknąć tchu. Wersja elektroniczna publikacji dostępna w Cyfrowej Bibliotece Jagiellońskiej pod adresem: https://jbc.bj.uj.edu.pl/dlibra/publication/381210/edition/362918/content.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.