Złota rybka

Zgłoszenie do artykułu: Złota rybka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Złota rybka Duniecki, Stanisław (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: Duniecki Stanisław Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Seria:

Cudne Dźwięki: wybór śpiewów polskich i obcych kompozytorów na jeden głos z towarzyszeniem fortepianu, 21

Data wydania:

1905 (około)

Miejsce wydania:

Warszawa: Gebethner i Wolff, Wydawnictwo Kasy Przezorności i Pomocy Warszawskich Pomocników Księgarskich

Miejsce druku:

Warszawa: L. Biliński i W. Maślankiewicz

Znak wydawniczy:

K. 243 P.

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1933/4 : 1487

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 4 strony o wymiarach 34 na 27 cm. Incipit utworu: Dołem sinej wody. Na stronie tytułowej widnieje wykaz numerów, które ukazały się w tej serii: 1–80. Na ostatniej stronie zamieszczono kontynuacje wykazu numerów: 81–159.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.