Kolorowe melodie: na chór mieszany i orkiestrę symfoniczną: party...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Kolorowe melodie: na chór mieszany i orkiestrę symfoniczną: partytura Ekier, Jan (muzyka)
Uryć, Jan (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Ekier Jan Obsada instrumentalna: Na chór mieszany i orkiestrę symfoniczną.

Data wydania:

1957 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

wrzesień 1957

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 8951 III musicalia

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 64 liczbowanych stron o rozmiarach 34 na 24 cm. Oryginalny tytuł publikacji to: Mélodies colorées : pour choeur mixte et orchestre : partition. Zawiera polskie teksty pieśni oraz ich tłumaczenia na język: angielski, francuski, niemiecki i rosyjski.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.