Serce w plecaku: wiązanka piosenek żołnierskich, partyzanckich i ...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Serce w plecaku: wiązanka piosenek żołnierskich, partyzanckich i powstańczych Elektorowicz, Witold (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Elektorowicz Witold Obsada instrumentalna: Na: fortepian; akordeon; klarnet: I, II B; trąbę: I, II; puzon; perkusję (mały bęben, wielki bęben, talerz); skrzypce: I, II, III; wiolonczelę; bas.

Data wydania:

1959

Miejsce wydania:

Warszawa: Związek Bojowników o Wolność i Demokrację

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 7371 II musicalia

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 78 stron (w tym 20 stron obejmuje opracowanie na fortepian a pozostałe strony przypadają na głosy) o wymiarach 22 na 17 cm. Całość publikacji została wydana w obwolucie.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.