Od palanta do belcanta

Zgłoszenie do artykułu: Od palanta do belcanta

Od palanta do belcanta Fogg, Mieczysław (autor)
Rogowski, Zbigniew Karol (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Fogg Mieczysław, Rogowski Zbigniew Karol Uzupełnienie: Mieczysław Fogg ; wspomnienia spisał Zbigniew K. Rogowski

1971

Warszawa: Wydawnictwo „Iskry”

pamiętnik

Pamiętniki Mieczysława Fogga. Opowiada w nich o początkach nauki śpiewu, debiucie w Chórze Dana, zespole rewelersów, który zdobył światową sławę. O wojnie i okupacji oraz o sukcesach z lat powojennych.