A gdzie to miasto

Zgłoszenie do artykułu: A gdzie to miasto

A gdzie to miasto Gaertner, Katarzyna (muzyka)
Szymalski, Andrzej (instrumentacja)
Skokowski, Jerzy (słowa)
Jastrzębska, Iwona (redakcja)
Andrzejewski, Waldemar (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Gaertner Katarzyna, Szymalski Andrzej, Skokowski Jerzy Obsada instrumentalna: Na fortepian, organy, instr. C (gitara), instr. in B, instr. in Es. W zbiorze: Utwory Taneczne i Piosenki dla Zespołów Orkiestrowych

Wilanowski walczyk Pawelec, Władysław (muzyka)
Szymalski, Andrzej (instrumentacja)
Ścisłowski, Włodzimierz (słowa)
Jastrzębska, Iwona (redakcja)
Andrzejewski, Waldemar (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Pawelec Władysław, Szymalski Andrzej, Ścisłowski Włodzimierz Obsada instrumentalna: Na fortepian, organy, instr. C (gitara), instr. in B, instr. in Es. W zbiorze: Utwory Taneczne i Piosenki dla Zespołów Orkiestrowych

Utwory Taneczne i Piosenki dla Zespołów Orkiestrowych

1988 (copyright)