Na ludową nutę: 20 utworów w rytmach ludowych: na akordeon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Na ludową nutę: 20 utworów w rytmach ludowych: na akordeon Galas, Stanisław (opracowanie muzyczne)
Wysocka, Barbara (projekt okładki)
Pilecka, Ligia (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Galas Stanisław Obsada instrumentalna: Na akordeon.

Tańczymy przy Akordeonie

Data wydania:

1971 (copyright)

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Wydanie:

Data druku:

1984

Kraków: Drukarnia Narodowa (druk)

Znak wydawniczy:

PWM 7187

ISBN:

Biblioteka Jagiellońska [akc] 1984 : 658/3/217/

W publikacja znajdują się następujące utwory:

Na Jaśkowej roli,

Łukowianka,

Od raciążka,

Kłaniał się jej,

Spokojne serce,

Polka z Sobieszowa,

Było to w sobotę,

Na hali,

Tarnogrodzki oberek,

Miałem sąsiada,

Krakowska banderia,

Na dwa pas,

Czerwone winogrona,

Pod górą Marcina,

Od Olkusza,

Fajno było,

Na zielonym parkiecie,

Bure oczy,

Od wójtowa,

Baca.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.