Ave Maria: na głos średni z towarzyszeniem organów

Ave Maria: na głos średni z towarzyszeniem organów Garbusiński, Kazimierz (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: Garbusiński Kazimierz Obsada instrumentalna: Na głos średni z towarzyszeniem organów.

1935

Kraków: Garbusiński, Kazimierz

Kraków: Zakłady Graficzne „Styl”

Biblioteka Jagiellońska 2236 III musicalia

Druk muzyczny składający się z 6 stron (w tym 5 liczbowanych i 1 nieliczbowanej) o rozmiarach 32 na 24 cm. Na stronie tytułowej znajduje się dedykacja: Mojej drogiej Dziecinie ś. p. Wanduchnie (15.01.1920 – 09.02.1935) – Modlitwę tę poświęca Ojciec. Publikacja ukazała się nakładem autora.