Błogosławiony Duch: hymn Zakonu Bibliofilskiego „Białego Kruka”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Błogosławiony Duch: hymn Zakonu Bibliofilskiego „Białego Kruka” Tytuł oryginalny: Błogosławiony Duch: hymn Zakonu Bibljofilskiego „Białego Kruka” Garbusiński, Kazimierz (muzyka)
Sokulski, Justyn Piotr (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Garbusiński Kazimierz, Sokulski Justyn Obsada instrumentalna: Na 4 głosy.

Data wydania:

1934

Miejsce wydania:

Kraków

Miejsce druku:

Kraków: Zakłady Graficzne „Litodruk”

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 1373 III musicalia

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 2 nienumerowane karty o wymiarach 35 na 26 cm. Na karcie znajduje się dedykacja autora: Wielkiemu miłośnikowi sztuki i melomanowi muzyki W. P. Władysławowi Żychowiczowi.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.