Mocne uderzenie. Cz. 1, Czerwono-Czarni. Cz. 2, Niebiesko-Czarni.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Mocne uderzenie. Cz. 1, Czerwono-Czarni. Cz. 2, Niebiesko-Czarni. Gaszyński, Marek (autor) Oznaczenie autora wg wydawcy: Gaszyński Marek

Data wydania:

2008

Miejsce wydania:

Warszawa: Prószyński i Spółka

ISBN:

978-83-7469-692-0

Typ publikacji:

monografia

Infomacje

Opowieść o dwóch najpopularniejszych zespołach polskiego muzycznego szaleństwa lat 60-tych, zespołach w których narodziły się także kariery późniejszych gwiazd, Heleny Majdaniec, Czesława Niemena, Karin Stanek, Kasi Kobczyk. Przy okazji kolejny rozdział historii polskiej muzyki rozrywkowej, uzupełniony dyskografią obu zespołów, nieznanymi dotychczas zdjęciami, dokumentami i drukami ulotnymi ze zbiorów rozmówców autora.