Pan Tadeusz Jazz czyli Krajobraz po bitwie

Zgłoszenie do artykułu: Pan Tadeusz Jazz czyli Krajobraz po bitwie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Pan Tadeusz Jazz czyli Krajobraz po bitwie Gaszyński, Marek (autor) Oznaczenie autora wg wydawcy: Gaszyński Marek

Data wydania:

2008

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwo Trio

ISBN:

978-83-7436-164-4

Typ publikacji:

leksykon

Infomacje

Historia jazzu polskiego w sześciu księgach wierszem wzorowana na poezji Adama Mickiewicza (trzynastozgłoskowiec). Bez zachowania chronologii, jej bohater, młody warszawiak Pan Tadeusz Jazz opowiada o „katakumbowych” latach jazzu powojennej Polski lat 40-tych i 50-tych.