Pieśni ludu

Zgłoszenie do artykułu: Pieśni ludu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Pieśni ludu Gloger, Zygmunt (zebrał)
Noskowski, Zygmunt (opracowanie muzyczne) Oznaczenie autora wg wydawcy: Gloger Zygmunt, Noskowski Zygmunt Uzupełnienie: zebr. Zygmunt Gloger (w latach 1861-1891) ; oprac. muz. Zygmunt Noskowski

Data wydania:

1892

Miejsce wydania:

Kraków: Gloger, Zygmunt, Gustaw Gebethner i Spółka

Infomacje

Publikacja ukazała się nakładem autora, skład główny – Księgarnia Gebethnera i S-ki.