Bananowy deszcz: rumba-beguine

Zgłoszenie do artykułu: Bananowy deszcz: rumba-beguine

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Bananowy deszcz: rumba-beguine Grudziński, Czesław (muzyka)
Czyż, Wacław (aranżacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Vidal Jerzy, Cyż Wacław Obsada instrumentalna: Na fortepian (głos dyrekcyjny); kontrabas; gitarę; głos C; trąbkę B; saksofon: I alt. Es, II tenor. B.

Tytuł:

Miły brzdąc: samba Grudziński, Czesław (muzyka)
Tur, Artur (słowa)
Feill, Agnieszka (słowa)
Nowicki, Edmund (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Vidal Jerzy, Tur Artur, Feill Agnieszka, Nowicki Edmund Obsada instrumentalna: Na fortepian (głos dyrekcyjny); kontrabas; gitarę; głos C; trąbkę B; saksofon: I alt. Es, II tenor. B..

Seria:

Utwory na Orkiestrę Taneczną, z. nr 24

Data wydania:

1965

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe

Data druku:

czerwiec 1965

Miejsce druku:

Warszawa: Zakłady Graficzne „Tamka”

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1965 : 331

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 14 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 18 cm.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.