Rumba-siciliana

Zgłoszenie do artykułu: Rumba-siciliana

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Rumba-siciliana Herman, Leopold (muzyka)
Nowicki, Edward (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Herman Lepold, Nowicki Edward Obsada instrumentalna: Na klarnet I B; saksofon II ten. B; trąbkę B; skrzypce; akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny).

Tytuł:

Na progu: tango Rozbiewski, Wieńczysław (muzyka)
Werner, Stanisław (słowa)
Oborski, Bronisław (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Rozbiewski Wieńczysław, Werner Stanisław, Oborski Bronisław Obsada instrumentalna: Na klarnet I, II B; skrzypce I, II, III (głos dyrekcyjny); akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny).

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 251

Data wydania:

1961 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

62 01-1

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1962 : 276

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1964 : 19

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 10 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 24 na 18 cm, kilka liczbowań. Publikacja oddana do druku 28 listopada 1961 r. Zawiera nuty i tekst.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.