Fakir: swing

Zgłoszenie do artykułu: Fakir: swing

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Fakir: swing Januszko, Andrzej (muzyka, instrumentacja)
Łebkowski, Mirosław (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Januszko Andrzej, Łebkowski Mirosław Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II ten. B, III alt. Es; trąbkę; skrzypce I, II, III i akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); perkusje (mały bęben, wielki bęben, talerz, gong); gitarę i kontrabas

Tytuł:

Zakochani kinomani: swing Sart, Marek (muzyka)
Kord, Karol (słowa)
Januszko, Andrzej (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Sart Marek, Kord Karol, Januszko Andrzej Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II ten. B, III alt. Es; trąbkę; skrzypce I, II, III i akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); perkusje (mały bęben, wielki bęben, talerz, gong); gitarę i kontrabas

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 108

Data wydania:

1958 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

grudzień 1958

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1959 : 32

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 16 luźnych kart, w obwolucie o wymiarach 25 na 18 cm, wiele liczbowań. Publikację oddano do druku 23 października 1958 r. Zawiera nuty i teksty.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.