Motylem jestem, czyli Piosenka o mnie samej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Motylem jestem, czyli Piosenka o mnie samej Jarocka, Irena (autor)
Walusiak, Magdalena (współautor) Oznaczenie autora wg wydawcy: Jarocka Irena, Walasiuk Magdalena Uzupełnienie: Irena Jarocka ; wywiad przeprowadziła Magdalena Walusiak

Data wydania:

2007

Miejsce wydania:

Warszawa: Prószyński i Spółka

ISBN:

978-83-7469-623-4

Typ publikacji:

wywiad-rzeka

Infomacje

Wywiad-rzeka udzielony Magdalenie Walusiak, w którym artystka opowiada o całej swej karierze. Autobiograficzna opowieść rozpoczyna się od wspomnień z dzieciństwa spędzonego w Gdańsku, kończą ją wydarzenia z ostatnich lat spędzonych w Stanach Zjednoczonych i sentymentalnych podróży do kraju. Wywiad uzupełnia szczegółowe kalendarium, dyskografia oraz filmografia artystki.