Od jutra!...: tango: przebój teatru „Nowy Ananas” w wykonaniu Ire...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Od jutra!...: tango: przebój teatru „Nowy Ananas” w wykonaniu Ireny Grewiczówny Jastrzębiec-Rudnicki, Walery (słowa)
Lewandowski, Adam (muzyka)
Gostkowski, Zygmunt (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Jastrzębiec Walery, Lewandowski Adam Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Seria:

Wydawnictwo „Jastrząb”, 18

Data wydania:

1932 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwo „Jastrząb”, Leon Idzikowski

Miejsce druku:

Warszawa: Zakłady Graficzne „Drukarnia Bankowa”, Józef Konarzewski (litografia)

Znak wydawniczy:

E. 18 J.

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1933 : 398

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 398/33

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 2 karty o wymiarach 27 na 18 cm. Skład główny – Leon Idzikowski. Publikacja zawiera nuty i tekst.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.