A ja wierzyłam ci

Zgłoszenie do artykułu: A ja wierzyłam ci

A ja wierzyłam ci Kacperski, Wojciech (muzyka, instrumentacja)
Lewiński, Józef (słowa)
Zaniewski, Andrzej Marek (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kacperski Wojciech, Lewiński Józef, Zaniewski Andrzej Obsada instrumentalna: Na orkiestrę.

Zabawna buzia Rode, Marek (muzyka)
Januszko, Andrzej (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Rode Marek, Ługowski Andrzej Obsada instrumentalna: Na orkiestrę.

Utwory Taneczne i Piosenki dla Zespołów Orkiestrowych

Warszawa: Wydawnictwo Muzyczne Agencji Autorskiej