Nie całuj mnie!: (tango): wielki sukces teatru „Nowy Ananas” w wy...

Nie całuj mnie!: (tango): wielki sukces teatru „Nowy Ananas” w wykonaniu Ireny Grewiczówny i W. Sowińskiego Karasiński, Zygmunt (muzyka)
Jastrzębiec-Rudnicki, Walery (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Karasiński Zygmunt, Jastrzębiec Walery Obsada instrumentalna: Na fortepian, śpiew i mandolinę.

Wydawnictwo „Jastrząb”, 27

1932

Warszawa: Leon Idzikowski, Wydawnictwo „Jastrząb”

Zakłady Graficzne „Drukarnia Bankowa”

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1933 : 1938

Druk muzyczny obejmujący 4 strony o wymiarach 27 na 18 cm. Litografia – J. Konarzewski, sztych – K. Drzewiecki.