Na to jest Ciechocinek: tango

Zgłoszenie do artykułu: Na to jest Ciechocinek: tango

Na to jest Ciechocinek: tango Karasiński, Zygmunt (muzyka)
Kataszek, Szymon (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Karasiński Zygmunt, Kataszek Szymon Uzupełnienie: muzyka Zygmunt Karasiński, Szymon Kataszek ; słowa kuracjuszy

Nuty Miniaturowe, 764

1932 (data prawdopodobna)

Warszawa: Ignacy Rzepecki

Warszawa: Kooperatywa Pracowników Drukarskich

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1933/4 : 960

Druk muzyczny obejmujący 4 strony o wymiarach 21 na 15 cm. Publikacja wydana nakładem Ignacego Rzepeckiego.