Spotkamy się na Nowym Świecie!: shimmy fox-trot

Spotkamy się na Nowym Świecie!: shimmy fox-trot Karasiński, Zygmunt (muzyka)
Kataszek, Szymon (muzyka)
Włast, Andrzej (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Karasiński Zygmunt, Kataszek Szymon, Willy Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Nuty Miniaturowe, 561

Warszawa: Ignacy Rzepecki

Warszawa: Kooperatywa Pracowników Drukarskich

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 31 : 3738

Brak informacji o dacie wydania publikacji. Na pierwszej stronie znajduje się zdjęcie Zuli Pogorzelskiej. Na ostatniej stronie zamieszczono spis pieśni cygańskich, które ukazały się w tanim wydaniu miniaturowym.