Stary cyrk: beguine

Zgłoszenie do artykułu: Stary cyrk: beguine

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Stary cyrk: beguine Kaszycki, Lucjan Maria (muzyka)
Adrjański, Zbigniew (słowa)
Głowacki, Juliusz (słowa)
Oborski, Bronisław (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kaszycki Maria Lucjan, Szczęsny Zbigniew, Głowacki Juliusz, Oborski Bronisław Obsada instrumentalna: Na fortepian; głos C; saksofon: I alt. Es, II ten. B; trąbkę; kontrabas; gitarę.

Tytuł:

Nie przyjdę: shuffle Czyż, Wacław (muzyka, instrumentacja)
Łebkowski, Mirosław (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Czyż Wacław, Łebkowski Mirosław Obsada instrumentalna: Na fortepian; głos C; saksofon: I alt. Es, II ten. B; trąbkę; kontrabas; gitarę.

Seria:

Utwory na Orkiestrę Taneczną, zeszyt nr 42

Data wydania:

1966

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe

Data druku:

październik 1966

Miejsce druku:

Warszawa: Zakłady Graficzne „Tamka”, Zakład Nr 1

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1967 : 32

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 13 luźnych kart, w obwolucie o wymiarach 25 na 19 cm. Zawiera nuty i teksty.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.