Stary malarz: piosenka z repertuaru Sławy Przybylskiej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Stary malarz: piosenka z repertuaru Sławy Przybylskiej Kaszycki, Lucjan Maria (muzyka)
Śliwiak, Tadeusz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kaszycki Lucjan Maria, Śliwiak Tadeusz Obsada instrumentalna: Na fortepian z tekstem podłożonym.

Seria:

Błękitna Seria, 95

Data wydania:

1961 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

styczeń 1961

Miejsce druku:

Kraków: Drukarnia Narodowa (druk)

Znak wydawniczy:

PWM 4228

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1961 : 63

Biblioteka Jagiellońska [akc,] 1961 : 63

Infomacje

Publikacja zawiera informacje: Piosenka wyróżniona na 1. ogólnopolskim konkursie piosenki o Krakowie 1959 r. Na okładce znajduje się zdjęcie Sławy Przybylskiej.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.