Jeżeli kochać, to tylko ciebie!: tango

Zgłoszenie do artykułu: Jeżeli kochać, to tylko ciebie!: tango

Jeżeli kochać, to tylko ciebie!: tango Kataszek, Szymon (muzyka)
Szmaragd, Ludwik (słowa)
Drzewiecki, K. (sztych) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kataszek Szymon, Ludwik Szmaragd Obsada instrumentalna: Na fortepian, śpiew, skrzypce, mandolinę.

95-Groszowa Biblioteka Przebojów, 85

1934 (copyright)

Warszawa: Leon Idzikowski

Warszawa: Zakład Graficzny „Pionier”, J. Konarzewski (litografia i sztych nut)