Ourson: fox-trot

Zgłoszenie do artykułu: Ourson: fox-trot

Ourson: fox-trot Kataszek, Szymon (muzyka)
Friedwald, Wiktor (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kataszek Szymon, Krystjan Wiktor Obsada instrumentalna: Na fortepian z tekstem podłożonym.

Nuty Miniaturowe, 807

1933 (data prawdopodobna)

Warszawa: Ignacy Rzepecki

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1933 : 1938

Druk muzyczny składający się z 2 kart o wymiarach 21 na 16 cm. Ukazał się nakładem wydawcy. Na karcie tytułowej znajduje się fotografia Nory Ney, a na fotografii autograf artystki: Ubieram się tylko u p. Sznajdrowicz Nora Ney 1933.