Serce na ulicy: boston

Zgłoszenie do artykułu: Serce na ulicy: boston

Serce na ulicy: boston Kataszek, Szymon (muzyka)
Tom, Konrad (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kataszek Szymon, Tom Konrad Obsada instrumentalna: Na fortepian, śpiew, skrzypce, mandolinę.

95-Groszowa Biblioteka Przebojów, 1

1931 (copyright)

Warszawa: Leon Idzikowski

Warszawa: Zakłady Graficzne „Drukarnia Bankowa”

Znak wydawniczy:

L. 7232 I.

Biblioteka Jagiellońska [akc] 1957 : 505

Na okładce widnieje informacja: Wielki sukces Nory Ney w filmie „Serce na ulicy”.