Sul A: perpetuum mobile

Zgłoszenie do artykułu: Sul A: perpetuum mobile

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Sul A: perpetuum mobile Klimczuk, Bogusław (muzyka)
Romanowski, Włodzimierz (instrumentacja)
Jaworska, Krystyna (redakcja)
Martin, Jerzy (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Klimczuk Bogusław, Romanowski Włodzimierz Obsada instrumentalna: flet; klarnet I–II in B; trąbka I–II in B; puzon; akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); skrzypce I–II, III; wiolonczela; kontrabas; perkusja

Seria:

Biblioteka Orkiestr Rozrywkowych, 28

Data wydania:

1963 (data druku)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Wydanie:

2

Data druku:

wrzesień 1963

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 5212

Postać zapisu:

głosy instrumetalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1964 : 18

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 14 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 18 cm. Oddany do druku 18 lipca 1963 r. Wydany w ramach serii pod redakcją Krystyny JaworskiejJerzego Martina.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.