Lubię mieć margines: i 15 innych piosenek w opracowaniu na głos z...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Lubię mieć margines: i 15 innych piosenek w opracowaniu na głos z tekstem i funkcjami harmonicznymi Krajewski, Seweryn (muzyka)
Pieńkowski, Romuald (fotografie)
Kwaśniewski, Wojciech (opracowanie graficzne, projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Krajewski Seweryn Obsada instrumentalna: Na głos z tekstem oraz funkcjami harmonicznymi.

Data wydania:

1990 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

1990

Miejsce druku:

Kraków: Pracownia Poligraficzna PWM

Znak wydawniczy:

83-224-2885-5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1990 : 423/4 /64/

Infomacje

W publikacji znajduje się 16 piosenek Seweryna Krajewskiego, liczne jego zdjęcia oraz wywiady z artystami, z którymi współpracował.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.