Czy słyszysz, co mówię…

Zgłoszenie do artykułu: Czy słyszysz, co mówię…

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Czy słyszysz, co mówię… Krajewski, Seweryn (muzyka)
Gaszyński, Marek (słowa)
Jaworska, Krystyna (redakcja)
Martin, Jerzy (redakcja)
Bruchnalski, Janusz (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Krajewski Seweryn, Gaszyński Marek

Seria:

Radiowa Piosenka Miesiąca: październik 1966, 10

Data wydania:

1966 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

wrzesień 1966

Miejsce druku:

Kraków: Pracownia Poligraficzna PWM

Znak wydawniczy:

PWM 6196

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1966 : 784

Biblioteka Jagiellońska 18004 III musicalia

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 4 strony. Incipit utworu: Posłuchaj, co ci powiem dziś. Nad nagłówkiem znajduje się informacja: I miejsce w plebiscycie na radiową piosenkę miesiąca października 1966.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.