Cześć Maryi: pieśni do Najświętszej Maryi Panny: na dwa równe gło...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Cześć Maryi: pieśni do Najświętszej Maryi Panny: na dwa równe głosy z towarzyszeniem organów (lub chór mieszany) Krawczyk, Michał (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Krawczyk Michał Obsada instrumentalna: Na dwa równe głosy z towarzyszeniem organów (lub chór mieszany).

Data wydania:

1936

Miejsce wydania:

Poznań: Krawczyk, Michał, Księgarnia św. Wojciecha

Wydanie:

2

Miejsce druku:

Zakłady Kartograficzne i Planograficzne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 2816 III musicalia

Infomacje

Sztych i druk: Zakłady Kartograficzne. Publikacja zawiera:

Anielskie Twe wejrzenie;

Bądź pozdrowiona;

Cześć Ci, Matko Wspomożenia;

Polska królowa;

Anioł Pański z wieży kościelnej.

Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.