Ave Maria: duet na Alt i Tenor

Zgłoszenie do artykułu: Ave Maria: duet na Alt i Tenor

Ave Maria: duet na Alt i Tenor Krogulski, Władysław Józef (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: Krogulski Władysław Obsada instrumentalna: Na dwa głosy: alt i tenor z towarzyszeniem organów.

Chwała na Wysokości, 4

1872 (data prawdopodobna)

Warszawa: Ferdynand Hösick

Postać zapisu:

partytura

Biblioteka Jagiellońska [ze starego zasobu 809]

Druk muzyczny składający się z 10 stron o wymiarach 34 na 27 cm. Publikacja ukazała się nakładem wydawcy i równocześnie stanowiła jego własność.